15 év 15 km

helyszín: Budapest
időpont: 2019. május 12.

Váltó

Tanerők
Szikszai Mária – Szokola-Ábrahám Izabella*
1:24:30
 
 
 
 
 

 

Gratulálunk !

XIII. NN ULTRABALATON

helyszín: Balaton
időpont: 2019. május 11-12.

Egyéni

Gálik Ervin
25:32:17
Kat. 11.
Absz. 13.
Krausz István
30:42:51
Kat. 57.
Absz. 66.
Tüske Zsolt
30:43:00
Kat. 58.
Absz. 67.

 

Csapatok

Párban

Suzuki 2WD
Bánsági Péter – Krempf Réka
25:17:10
 
 
 
Kat. 44.
 

 

3 fős

Essztergomi Futóművek
Lukács Krisztián – Nagy István – ifj. Lukács Krisztián*
21:50:34
 
 
 
Kat. 26.
 
TriÁsz Trió
Belkovics Krisztián – Garai Zoltán – Sass Diána
22:37:39
 
 
 
Kat. 38.
 

 

4 fős

Boro-Trans Running Team
Borkuti Lívia és csapata
18:36:06
 
 
 
Kat. 9.
 

 

5 fős

Elgurult a gyógyszerünk!
Lakatos Gabriella – Kotsis Éva – Szabó István – Szikszai Zoltán* – Skrlyik Péter
20:53:44
 
 
 
Kat. 30.
 
Hajnalban még a Nap is más
Alberti Eszter – Aranyossy Böbi – Herczog Erika – Kollár Zsuzsanna* – Szlovik Szimóna
21:11:31
 
 
 
Kat. 8.
 
Petike és az UBorkáslángos
Csornai János* -Klein Csaba* – N. Hamza Katalin – Tőkés Levente – Tőkés István
24:25:24
 
 
 
Kat. 90.
 

 

6 fős

Mozgásvilág
Engelbrecht Zoltán – H.-Gyöngy Tímea + Molnár Péter* – Zámbó Tibor* – Rausz Péter* – Monostori Éva*
18:36:06
 
 
 
Kat. 9.
 
Te mondd, hogy fussunk, a Te hangod mélyebb!
Bakó Gergő* – Érdy Gábor – Pák Péter – Szerencsés Tamás – Vassy Attila – Vodicska Ferenc*
20:28:06
 
 
 
Kat. 19.
 

 

7 fős

Boro-Trans Running Team2
Pádárné Longa Karolina és csapata
22:43:45
 
 
 
Kat. 42.
 

 

8 fős

Slow Fox
Árvai Edina – Bacs Ildikó* – D. Csonka Valéria* – Markó Irén – Pajor Mária – Radoszta Ildikó – Szikszai Melinda – Vereckei Mónika
25:30:34
 
 
 
Kat. 5.
 

 

10 fős (de nyolcan)

Kész katasztrófa
Istók Anna – Lugosi József + 6 fő
23:07:47
 
 
 
Kat. 574.
 

 

Bringatúra

R&Go!
Hegedűs Roberta – Szurdi Gábor*
15:00:00
 
 
 
 
 

 

Gratulálunk mindenkinek !

Weltkulturerbelauf 2019

helyszín: Bamberg (D)
időpont: 2019. május 5.

4.4 km

Sass Diána
0:17:49
W30. 1.
W. 1.
Szekeresné W. Ilona
0:24:25
W65. 2.
W. 67.
Ballai Viola*
0:26:59
W. 47.
W. 204.

 

10.9 km

Dunai László
0:47:21
M45. 8.
M. 96.
Érdy Mátyás*
0:53:24
MU18. 12.
M. 337.
Érdy Nándor*
0:59:29
M. 168.
M. 821.
Radoszta Ildikó
1:00:34
W45. 23.
W. 221.
Érdy Márta*
1:03:01
W. 111.
W. 359.
Markó Irén
1:05:09
W45. 61.
W. 482.
Vereckei Réka
1:06:18
W. 155.
W. 545.
Matolcsi Dániel*
1:06:18
M. 233.
M. 1396.
Földesi Vera
1:06:39
W45. 81.
W. 568.
Gábor Éva*
1:07:50
W45. 89.
W. 648.
Tőkés István
1:09:34
M50. 212.
M. 1581.
Kuti Ágnes
1:17:37
WU18. 9.
W. 1141.
Kuti Tamás
1:17:37
M45. 251.
M. 1852.
Pajor Mária
1:30:40
W60. 251.
W. 1300.

 

21 km

Garai Zoltán
1:48:17
M40. 119.
M. 755.
Kis Éva
1:53:31
W55. 6.
W. 112.
Vidra Eszter
1:56:38
W40. 25.
W. 169.
Pásztor Zsuzsanna
1:59:23
W40. 28.
W. 202.
Érdy Gábor
2:01:01
M50. 194.
M. 1532.
Fülöp Iván
2:02:41
M45. 232.
M. 1600.
Krebsz Tibor
2:12:03
M55. 169.
M. 1973.
Kövesdi Krisztina
2:29:28
W45. 69.
W. 574.

 
Gratulálunk mindenkinek !