Henkel Környe futás

helyszín: Környe
időpont: 2018. szeptember 23.

9 km

Belkovics Krisztián
0:38:03
kat. 4.
abs. 7.

 
Gratulálunk !

Loch Ness maraton

helyszín: Loch Ness (SCO)
időpont: 2018. szeptember 23.

42 km

Daróczi Zsolt
4:03:49
 
 

 
Gratulálunk !

Wachau maraton

helyszín: Wachau (A)
időpont: 2018. szeptember 23.

42 km

Engelbrecht Zoltán
2:58:00
 
absz. 29.

 
Gratulálunk !

Panorámafutás

helyszín: Zebegény
időpont: 2018. szeptember 22.

17 km

Gál Zoltán
1:27:47
kat. 4.
ffi. 15.

 
Gratulálunk !

Gete Trail

helyszín: Dorog
időpont: 2018. szeptember 15.

14 km 380 m+

Engelbrecht Zoltán
1:02:00
 
absz. 2.
Bánsági Péter
1:19:54
 
absz. 15.

 
Gratulálunk mindkettőtöknek!

Atomfutás

helyszín: Paks
időpont: 2018. szeptember 15.

26 km

Várallyay Ákos
2:36:18
 
absz. 23.

 
Gratulálunk !

Wizz Air Budapest Félmaraton

helyszín: Budapest
időpont: 2018. szeptember 9.

21 km

Belkovics Krisztián
1:36:07
kat. 103.
abs. 499.
Monostori Zsolt
1:36:15
kat. 92.
abs. 504.
Garai Zoltán
1:44:33
kat. 230.
abs. 1107.
Krausz István
1:46:02
kat. 6.
abs. 1274.
Lukács Krisztián
1:47:38
kat. 302.
abs. 1431.
Várallyay Ákos
1:49:15
kat. 310.
abs. 1597.
Daróczi Zsolt
1:54:45
kat. 447.
abs. 2173.
Szikszai Mária
2:12:06
kat. 293.
abs. 1582.
Szerencsés Tamás
2:21:55
kat. 969.
abs. 4718.

 

váltó

TinnyEgom
Gyenes Gábor* – Herczog Erika
1:54:38
 
kat. 64.
 
abs. 164.
 

 
Gratulálunk mindenkinek !

Nomád Baradla Trail

helyszín: Aggtelek
időpont: 2018. szeptember 1.

16 km 500 m+

Greff Krisztián
1:57:29
 
 

 
Gratulálunk !

Szőlős Kör

helyszín: Balatonszőlős
időpont: 2018. szeptember 1.

50 km

Kozma Zsolt
4:10:25
kat. 3.
 
Maráz Zsuzsanna
4:10:55
kat. 1.
 
Szalai Miklós
5:30:43
kat. 35.
 

 

21 km

Gálik Ervin
1:32:55
kat. 4.
 
Belkovics Krisztián
1:43:15
kat. 7.
 
Garai Zoltán
1:51:49
kat. 14.
 
Krempf Réka
1:59:11
kat. 4.
 
Vidra Eszter
2:04:07
kat. 6.
 
Skrlyk Péter
2:04:33
kat. 28.
 
Pák Péter
2:06:33
kat. 31.
 
Szerencsés Tamás
2:06:33
kat. 31.
 
Fülöp Iván
2:06:52
kat. 34.
 
Pásztor Zsuzsanna
2:07:48
kat. 10.
 
Ormai Tamás
2:12:18
kat. 38.
 
Kövesdi Krisztina
2:18:45
kat. 22.
 
Árvai Edina
2:32:22
kat. 27.
 
Némethné Hamza Katalin
2:58:05
kat. 30.
 
Tőkés István
2:58:06
kat. 14.
 

 

10 km

Kotsis Éva
1:01:01
kat. 12.
 
Temesi Attila
1:06:52
kat. 30.
 

 

5×10 km váltó

Slow Fox
Krebsz Tibor, Markó Irén, Pajor Mária, Vereckei Mónika, Vereckei Réka
6:03:33
 
kat. 26.
 
 
 

 

 
Gratulálunk mindenkinek !