WTF Buda Trail

helyszín: Budakeszi
időpont: 2019. október 6.

21 km 640 m+

Pásztor Zsuzsanna
2:26:00
abs. 9.
 

 
Gratulálunk!

Esztergom Félmaraton

helyszín: Esztergom
időpont: 2019. szeptember 29.

21 km

Gutrai Krisztián
1:23:56
abs. 4.
kat. 2.
Szalai Miklós
1:30:36
abs. 13.
kat. 4.
Tüske Zsolt
1:33:25
abs. 16.
kat. 5.
Bánsági Péter
1:38:47
abs. 29.
kat. 12.
Cuba Andrej
1:42:32
abs. 41.
kat. 6.
Monostori Zsolt
1:44:16
abs. 47.
kat. 17.
Pusztai Nikolas
1:45:57
abs. 52.
kat. 8.
Nagy István
1:46:43
abs. 56.
kat. 21.
Krempf Réka
1:47:37
abs. 59.
kat. 4.
Dr. Pák Péter
1:56:01
abs. 98.
kat. 35.
Bartal János
1:56:04
abs. 99.
kat. 8.
Kócsi Anikó
1:57:40
abs. 105.
kat. 3.
Pósa Tibor
1:58:49
abs. 112.
kat. 39.
Pásztor Zsuzsi
1:58:50
abs. 113.
kat. 13.
Dr. Lugosi József
2:04:54
abs. 144.
kat. 48.
Nagy Irén Etelka
2:14:51
abs. 182.
kat. 2.
Greff Krisztián
2:21:44
abs. 208.
kat. 59.
Mata Zoltán
2:23:06
abs. 211.
kat. 17.

 

10,5 km

Belkovics Krisztián
0:49:34
abs. 9.
kat. 6.
Sass Diána
0:49:36
abs. 10.
kat. 4.
Horváth Tibor
0:49:57
abs. 11.
kat. 7.
Pádárné Longa Karolina
1:01:03
abs. 65.
kat. 27.

 

2×10,5 km váltó

EFM
Sass Diána – Garai Zoltán
1:37:30
 
abs. 8.
 
kat. 2.
 
DoubleB
Borkuti Lívia – Batta Réka*
1:49:39
 
abs. 12.
 
kat. 3.
 
Bánságiék
Bánsági Péter – Kovács Erzsébet*
1:51:20
 
abs. 14.
 
kat. 4.
 
Pipik
Kócsi Anikó – Vidra Eszter
1:53:24
 
abs. 15.
 
kat. 4.
 
Running@Coaching
Váczy-Hübsch Anna* – Szerencsés Tamás
1:54:30
 
abs. 17.
 
kat. 6.
 
Csigusz
Gál Zoltán – Veszeli Marianna*
2:03:24
 
abs. 22.
 
kat. 9.
 
Két-i
Markó Irén – Radoszta Ildikó
2:04:27
 
abs. 25.
 
kat. 7.
 
Tesók
Szikszai Mária – Szikszai Melinda
2:15:49
 
abs. 31.
 
kat. 10.
 
Anya-lánya
Istók Anna – Kurcz Dóra Anna*
2:39:01
 
abs. 35.
 
kat. 13.
 

 
Gratulálunk mindenkinek!

SPAR Budapest Maraton

helyszín: Budapest
időpont: 2019. szeptember 29.

42 km

Engelbrecht Zoltán
3:07:24
abs. 79.
kat. 17.
Rausz Péter
3:34:34
abs. 469.
kat. 83.
Ágoston Csaba
3:58:06
abs. 1087.
kat. 132.
Papp Bálint
3:58:32
abs. 1118.
kat. 194.
Lukács Krisztián
4:01:55
abs. 1248.
kat. 207.
Krausz István
4:07:44
abs. 1406.
kat. 8.
Herczog Erika
4:09:29
abs. 272.
kat. 51.
Hidvégi László
4:41:24
abs. 2397.
kat. 538.
Árvai Edina
5:01:17
abs. 960.
kat. 226.

 
Gratulálunk mindenkinek!

Spartathlon 2019

helyszín: Athén – Spárta (Gr)
időpont: 2019. szeptember 27-28.

246 km

Maráz Zsuzsanna
27:15:12
abs. 8.
kat. 1.
Gálik Ervin
34:00:37
abs. 103.
kat. 77.

 
Gratulálunk mindkettőtöknek!

WIZZ AIR Budapest Félmaraton

helyszín: Budapest
időpont: 2019. szeptember 8.

21 km

Belkovics Krisztián
1:31:29
abs. 321.
kat. 65.
Monostori Zsolt
1:40:04
abs. 790.
kat. 108.
Lukács Krisztián
1:42:35
abs. 979.
kat. 189.
Zuggó László
1:45:20
abs. 1230.
kat. 67.
Várallyay Ákos
1:46:14
abs. 1331.
kat. 265.
Krausz István
1:51:15
abs. 1842.
kat. 6.
Szikszai Mária
2:09:57
abs. 1386.
kat. 227.

 
Gratulálunk mindenkinek!

Szőlőskör

helyszín: Balatonszőlős
időpont: 2019. szeptember 7.

50 km – egyéni

Maráz Zsuzsanna
3:58:18
abs. 4.
kat. 1.
Gálik Ervin
4:10:41
abs. 8.
kat. .
Szalai Miklós
4:28:14
abs. 18.
kat. .
Horváth Ildikó
4:32:33
abs. 20.
kat. .
Kozma Zsolt
4:48:14
abs. 32.
kat. .
Lakatosné Varga Mária
6:27:23
abs. 107.
kat. .

 

21 km

Fülöp Iván
2:03:06
abs. 29.
kat. .
Pásztor Zsuzsi
2:05:16
abs. 35.
kat. .
Nyirati Rita
2:43:02
abs. 74.
kat. .

 

10,5 km

Érdy Gábor
0:58:48
abs. 27.
kat. .
Szerencsés Tamás
0:58:49
abs. 29.
kat. .
Vidra Eszter
0:58:52
abs. 28.
kat. .

 

5×10 km váltó

Slow Fox
Horváth Ildikó – Pajor Mária – Vereckei Móni – Markó Irén – Radoszta Ildikó
5:47:00
 
abs. 18.
 
kat. .
 

 
Gratulálunk mindenkinek!

Tatai Minimaraton és Félmaraton

helyszín: Tata
időpont: 2019. augusztus 3.

21 km

Nagy István
1:42:44
ffi. 13.
kat. 5.

 

13,5 km

Tüske Zsolt
0:59:21
ffi. 33.
kat. 1.
Érdy Gábor
1:09:30
ffi. 104.
kat. 7.
Herczog Erika
1:15:22
női. 38.
kat. 7.
Pásztor Zsuzsi
1:17:28
női. 46.
kat. 7.
Pádárné Longa Karolina
1:29:37
női. 97.
kat. 12.

 

Gratulálunk mindenkinek!

Suhanj6! – 6 órás jótékonysági futóverseny

helyszín: Szigetmonostor
időpont: 2019. július 21.

Egyéni

Tüske Zsolt
53,586 km
abs. 67.
kat. 20.

 

2 fős váltó

Kozmák
Kozma Zsolt – Kozma Roland
74,547 km
 
abs. 5.
 
kat. 2.
 

 

3-4 fős váltó

Futó Baglyok
Lukács Krisztián – ifj. Lukács Krisztián – Skrlyik Péter
63,999 km
 
abs. 16.
 
kat. 2.
 

 

Tri-Lógia
Cserni Ágota – Érdy Gábor – Pásztor Zsuzsi
66,779 km
 
abs. 25.
 
kat. 4.
 

 

Esztergomi 3-asfogat
Árvai Edina – Monostori Csaba – Szikszai Mária
60,042 km
 
abs. 43.
 
kat. 5.
 

 

Slow Fox
Markó Irén – Pajor Mária – Radoszta Ildikó – Vereckei Móni
50727 km
 
abs. 86.
 
kat. 2.
 

 

Gratulálunk mindenkinek!

Korinthosz

helyszín: Szekszárd
időpont: 2019. augusztus 16-17.

80 km

Maráz Zsuzsanna
7:00:40
Női 1.
 

 

160 km

Gálik Ervin
15:38:07
Ffi 2.
 

 
Gratulálunk!