Mária Valéria Hídfutás és Gyaloglás

Mária Valéria Hídfutás és Gyaloglás
Mária Valéria Hídfutás és Gyaloglás

4km futás

Név
Születési év
Város
Rajtszám
1. Aggot Dávid
1978
Esztergom
5110
2. Aggotné Kovács Ildikó
1979
Esztergom
5080
3. Almási Edit
1978
Dorog
5322
4. Androvičová Monika
1991
Szőgyén
5239
5. Aranyos István
1966
Esztergom
5303
6. Babindai Erzsébet
1991
Búč
5230
7. Babindai Tomáš
1992
Búč
5229
8. Bagóová Olga
1983
Ľubá
5257
9. Bajor Péter László
1978
Esztergom
5184
10. Bajorné Kálazi Ildikó
1977
Esztergom
5183
11. Bajusz Károly
1981
Esztergom
5134
12. Bakonyi Melitta
1998
Esztergom
5331
13. Balázs Diána
1993
Esztergom
5036
14. Balogh Mária
1985
Esztergom
5269
15. Baloghné P. Mária
1952
Esztergom
5295
16. Bánkuti Ákos
1982
Esztergom
5272
17. Bánsági Péter
1977
Esztergom
5124
18. Barabás Éva
1989
Esztergom
5154
19. Baumann Katalin
1983
Tát
5192
20. Baumann Marcell
1977
Esztergom
5191
21. Bc.Kuruc Michal
1987
Štúrovo
5087
22. Bela Vendegh
1983
Štúrovo
5197
23. Benke Viktor
1978
Pilismarót
5221
24. Benková Viktória
1996
Muzsla
5285
25. Benyik Rita
1978
Esztergom
5214
26. Benyó Mónika
1972
Esztergom
5156
27. Bertók Csaba
1982
Kamenín
5224
28. Blaskó Gergő
1993
Tát
5104
29. Bogdányi Gabriel
1969
Bratislava
5003
30. Borbás Adrienn
1990
Pécs
5310
31. Bordács Attila
1972
Esztergom
5287
32. Borók Ágnes
1989
Perbál
5061
33. Borók Andrea
1998
Budakeszi
5069
34. Borók Mária
1983
Esztergom
5132
35. Bozsenyik Laci
1983
Nádszeg
5335
36. Bulfán Miklós
1985
Esztergom
5027
37. Bulfán-Nagy Lotti
1989
Esztergom
5028
38. Cérna-Fidel Zsófia
1992
Vámosmikola
5161
39. Chmelina Laila
2005
Štúrovo
5162
40. Chmelo Adrian
1994
Nové Zámky
5254
41. Csapó Dániel
1990
Lábatlan
5268
42. Csapó Géza
1964
Lábatlan
5264
43. Csapó Melinda
1987
Lábatlan
5265
44. Csapóné Ilona
1964
Lábatlan
5266
45. Csepy Zoltán
1984
Esztergom
5066
46. Csercsa Balázs
1982
Esztergom
5293
47. Csercsa-Kincses Anita
1988
Esztergom
5292
48. Csernák János
1990
Nyergesújfalu
5222
49. Csille Katalin
1978
Esztergom
5166
50. Csonka Rebeka
1998
Kemence
5190
51. Csontos Imre
1992
Budapest, V. kerület
5281
52. Csurgai Márta
1974
Esztergom
5325
53. Čvirik Jaroslav
1997
Štúrovo
5204
54. Czakó Péter
1989
Tokodaltáró
5143
55. Dalos Máté
1997
Budapest
5242
56. Dékányová Barbara
1998
Chotín
5217
57. Dinnyés Mónika
1997
Kesztölc
5339
58. Dinya Gábor
1976
Esztergom
5157
59. Dinya Györgyi
1978
Esztergom
5159
60. Dobrotka Katalin
1966
Budapest, XIII.
5002
61. Dr. Nagyné Bezdán Ágnes
1985
Esztergom
5270
62. Drapák Károly
1950
Mužla
5165
63. Drozdik Zsuzsanna
1977
Esztergom
5138
64. Dubiczki Péter
1980
Esztergom
5309
65. Dubiczkiné Bitter Csilla
1984
Esztergom
5308
66. Éber Erika
1976
Esztergom
5232
67. Edina Vendegh
1989
Štúrovo
5196
68. Együd Éva
1969
Vámosmikola
5160
69. Eppingerová Veronika
1984
Štúrovo
5258
70. Fábri Dominika
1990
Štúrovo
5115
71. Falusi Melinda
1979
Dorog
5212
72. Farádi András
1979
Budakeszi
5340
73. Farkas Dóra
1995
Esztergom
5065
74. Farkasné Karalyos Krisztina
1974
Esztergom
5248
75. Fazekas Béla
1996
Végegyháza
5032
76. Fazekas Réka
1988
Esztergom
5035
77. Fazekas Simon
1994
Štúrovo
5068
78. Fejesné Takács Viktória
1962
Pécs
5317
79. Fleischmann Dezso
1963
Csolnok
5296
80. Fodor Nikoletta
1986
Esztergom
5175
81. Friedrich Ákos
1996
Sárisáp
5215
82. Füle Norbert
1972
Bajót
5199
83. Füle Regina
1977
Nyergesújfalu
5200
84. Furdanová Jesika
2001
Svinná
5205
85. Gajári Dávid
1981
Piliscsaba
5045
86. Ganzler Virág
1996
Esztergom
5011
87. Garai Zoltán
1976
Esztergom
5064
88. Gerendás Bernadett
2000
Dorog
5051
89. Gergely Róbert
1979
Esztergom
5103
90. Gerstmajer Terézia
1976
Esztergom
5094
91. Geszti Gyula
1996
Hajdúszoboszló
5043
92. Glázer Péter
1973
Štúrovo
5037
93. Golánová Alexandra
1990
Salka
5280
94. Gosztola Zsolt
1972
Pécs
5315
95. Grőb Ákos
1979
Budapest
5284
96. Gubián Judit
1972
Tapolca
5319
97. Gutai Anikó
1983
Kráľov Brod
5201
98. Gutai Nandi
1977
Kráľov Brod
5203
99. Guzli László
2003
Esztergom
5171
100. Gyetven Melinda
1973
Štúrovo
5030
101. Gyöngyös Gyöngyike
1964
Dorog
5276
102. GYULAVÁRI KATALIN
1972
Esztergom
5126
103. Gyuránkiné Mikus Valéria
1981
Esztergom-kertváros
5108
104. dr Gyuricza Zsolt
1977
Esztergom
5337
105. Gyurkó Attila
1978
Mogyorósbánya
5079
106. Halász Emese
1983
Esztergom
5090
107. Harka Zsolt
1982
Esztergom
5176
108. Haselmayer Edit
1984
Nyergesújfalu
5209
109. Hegedűs Csaba
1969
Kertváros,Esztergom
5274
110. Hegedűs Kálmán
1989
Kőhidgyarmat
5099
111. Hegedűs Tamás
1982
Esztergom
5329
112. Hegedűsová Anita
1984
Štúrovo
5174
113. Hidász Lajos
1961
Bajna
5168
114. Hidvégi László
1977
Esztergom
5123
115. Hochmann Zoltán
1972
Esztergom
5109
116. Horváth Ádám
1994
Kesztölc
5029
117. Horváth Anikó
1978
Pilismarót
5220
118. Horváth Henrik
1992
Esztergom
5062
119. Horváth-Szeder Zsófia
1989
Csolnok
5202
120. Horváthné Seres Enikő
1982
Pilisszentlélek
5128
121. Imre Tomáš
1986
Horne Turovce
5233
122. Inhoff József
1958
Pécs
5312
123. Inhoff Zília
1992
Pécs
5321
124. Istvánffy Miklós
1974
Esztergom
5334
125. Ivanics László
1951
Esztergom
5283
126. Izrael Gergely
1986
Párkány
5163
127. Izrael Ráchel Noémi
1996
Párkány
5164
128. Jó-Dobronyáné Szollár Éva
1976
Esztergom
5180
129. JÓNAI LÁSZLÓNÉ
1969
Esztergom
5085
130. Juhász László
1966
Komárno
5137
131. Juhász László
1973
Gödöllő
5121
132. Juhász Péter
1996
Csolnok
5305
133. Juhos László
1971
Szob
5189
134. Juhos Renáta
1981
Szob
5188
135. Kabók Zsuzsanna
1979
Kőhídgyarmat
5012
136. Kálmán Lászlóné
1965
Esztergom
5278
137. Kálmán Viktória
1995
Esztergom
5277
138. Kányási Krisztina
1976
Esztergom
5169
139. Dr Karamár Gábor
1976
Esztergom
5153
140. Dr Kazsimérszki Alida
1971
Szentendre
5243
141. Kelčík Ľuboš
1991
Šamorín
5107
142. Kihári Anikó
1962
Budapest
5014
143. Kirilla Zoltán
1971
Érd
5076
144. Kiss Lóránt
1986
Sturovo
5114
145. Knirs Imre
1981
Komarno
5170
146. Kócsi Anikó
1989
Esztergom
5005
147. Kokavecz Katalin
1974
Budapest
5231
148. Koncz Csaba
1975
Dorog
5083
149. Kormos István
1986
Dorog
5131
150. Kostrna Marek
1983
Sturovo
5041
151. Kostrnova Anita
1973
Sturovo
5042
152. Kotra Klaudia
1982
Kőhídgyarmat
5013
153. Kotz Eszter
1982
Esztergom
5210
154. Kovács István
1991
Esztergom
5237
155. Kozma Imre
1967
Tapolca
5320
156. Kratochvill Anita
1976
Esutergom
5118
157. Kurdi Dávid
1988
Nyergesújfalu
5179
158. Kürtössy Ziman Judit
1983
Ipolydamásd
5111
159. Labancz Ákos
1991
Esztergom
5038
160. Lencse Erzsébet
1969
Belá
5216
161. Lencse Ján
1977
Mužla
5059
162. Leskó Ferenc
1974
Budapest
5096
163. Liszka Attila
1971
Dorog
5078
164. Lokodi István
1976
Esztergom
5155
165. Lovász Richárd
1998
Budakeszi
5240
166. Lovranits Zsolt
1987
Sopron
5267
167. Machaj Jan
1956
Pilisszentkereszt
5185
168. Madarász Gábor
1985
Gyömrő
5251
169. Madarász-Kelemen Csilla
1969
Gyömrő
5252
170. Magyar Zoltán
1986
Esztergom
5089
171. Majercsík Beáta
1982
Esztergom
5246
172. Makarics Norbert
1978
Dorog
5129
173. Maloveczky Gyula
1962
Héreg
5009
174. Manzák Renáta
1990
Esztergom
5158
175. Maradi Zsófia
2001
Esztergom
5148
176. dr Maras Ladislav
1963
Prešov
5054
177. Mares Miro
1981
Štúrovo
5034
178. Markó Gábor
1997
Štúrovo
5206
179. Mata Zoltá
1963
Budapest
5015
180. dr Mátai Katalin
1962
Epöl
5172
181. Matolcsi Dániel
1991
Esztergom
5044
182. Matus Barbara Éva
2001
Esztergom
5151
183. Mauterer Márton
1993
Esztergom
5150
184. Mautererné Trexler Cintia
1994
Esztergom
5149
185. Mészáros Ilona
1969
Tát
5326
186. Meszes Richárd
2000
Esztergom
5074
187. Mohos Miklós
1972
Esztergom
5250
188. Dr Mokso Rajmund
1977
Vyškovce nad Ipľom
5262
189. Molnár Róbert
1960
Zselíz
5119
190. Molnár Zsolt
1978
Esztergom
5219
191. Dr Molnárné Szűcs Petra
1993
Esztergom
5152
192. Mondovics József
1969
Pécs
5314
193. Mónos László
1991
Nagysáp
5173
194. Monostori Csaba
1973
Esztergom
5073
195. Monostori Zsolt
1974
Esztergom
5067
196. Moravcik Martina
1986
Sturovo
5113
197. Nádas Roland
1978
Esztergom
5136
198. ifj. Nagy Csaba
1989
Esztergom
5181
199. Nagy Dániel
1988
Hatvan
5227
200. Nagy Dániel
1999
Tát
5333
201. Nagy Zoltán
1954
Esztergom
5135
202. Nagy-Uresch Viktória
1994
Esztergom
5182
203. Nagyová Ingrid
1965
Štúrovo
5100
204. Nemes Anita
1988
Nyergesujfalu
5194
205. Nemes Kálmán Farkas
1983
Esztergom
5249
206. Nemes Szilard
1987
Nyergesujfalu
5195
207. Nemes Zoltán
1977
Párkány
5323
208. Németh Attila
1975
Tát
5141
209. Németh Balázs
1992
Chotín
5140
210. Németh Claudia
1977
Esztergom
5294
211. Németh Norbert
1978
Štúrovo, Nové Zámky, Nitriansky kraj
5101
212. Nyerges Ádám
1989
Dorog
5307
213. Nyírő Anikó
1969
Esztergom
5271
214. Obermayer Rita
1991
Homokbödöge
5288
215. Oláh Zsuzsanna
1988
Dorog
5040
216. Ondró Ernő
1946
Kamenín
5223
217. Orbán Anna
1992
Esztergom
5122
218. Orgoványi Petra
1987
Esztergom
5208
219. Osztrogonácz Ágnes
1977
Esztergom
5338
220. Pál Eleonóra
1968
Esztergom
5060
221. Pál Gábor
1994
Dorog
5058
222. Páldi Mónika
1975
Dorog
5026
223. Páldi Zsolt
1973
Dorog
5025
224. Pálfi Lajos
1979
Mikepércs
5022
225. Pálfiné Gnáj Erika
1979
Mikepércs
5023
226. Palkovic Gábor
1998
Štúrovo
5106
227. Pándi Amarill
1975
Esztergom
5075
228. Papp Dominik
1995
Esztergom
5091
229. Papp Melinda
1973
Pécs
5313
230. Papp F. Ferenc
1980
Pécs
5311
231. dr Pathó Krisztina
1994
Párkány
5016
232. Pathó Ingrid
1967
Párkány
5017
233. Pathó Péter
1967
Párkány
5018
234. Pathóová Katarína
1989
Štúrovo (Párkány)
5033
235. Patus Éva
1970
Komárno
5092
236. Penyigei-Manczur Krisztina
1984
Esztergom
5341
237. Petz Raymund
1964
Kerepes - Szilasliget
5256
238. Pitty Oliver
1992
Budapest
5039
239. Pokorná Melissa
1997
Muzsla
5057
240. Pokornyik Tibor
1962
Esztergom
5332
241. Pongráczné Oláh Judit
1981
Esztergom
5086
242. Pörsök Mihály
1975
Esztergom-Kertváros
5145
243. Pothorszki Zsolt
1978
Esztergom
5300
244. Princz Ádám
1990
Esztergom-kertváros
5245
245. Putz Gábor
1976
Esztergom
5286
246. Ráczkevy Zoltán
1965
Esztergom
5207
247. Radócz Alexa
2000
Esztergom
5241
248. Radovics Levente
2008
Kesztölc
5031
249. Raduka Emese
1997
Dorog
5081
250. Rodney Ágnes
1974
Vác
5117
251. Rostás Petra
1994
Esztergom
5198
252. Rozmann Róbert
1973
Esztergom
5095
253. Rozsavolgyi Maria
1979
Kesztolc
5055
254. Salik Végh Karolina
2002
Kamenný Most
5228
255. Sárdi Dávid
1990
Dág
5235
256. Sasi Rebeka
1999
Budapest
5299
257. Schlenk Ferenc
1979
Esztergom
5010
258. Simon Noémi
1997
Letkés
5279
259. Simon Norbert
1998
Esztergom
5125
260. Sipos Krisztina
1976
Esztergom
5142
261. Sitku Aron
1995
Esztergom
5330
262. Somlova Katarina
1977
Šahy
5263
263. Staudinger Szilvia
1985
Esztergom
5001
264. Steindl Balázs
1979
Esztergom
5046
265. Steinhőfer Alexandra
1984
Annavölgy
5024
266. Stierné Fischer Hajnalka
1980
Pécs
5318
267. Štugel Réka
1992
Párkány
5328
268. Sulyok István
1996
Dorog
5053
269. Súth Ákos
1972
Balog nad Ipľom
5006
270. Szabadi Gabriella
1984
Jásd
5193
271. Szabó Adrián
1989
Štúrovo
5116
272. Szabó Adrien
1974
Esztergom
5324
273. Szabó Attila
1969
Sturovo
5112
274. Szabó Mónika
1985
Balony
5133
275. Szabó Rafael
1972
Pilisvörösvár
5304
276. Szabóová Henrieta
1975
Sturovo
5167
277. Szakács Tímea
1986
Sárisáp
5342
278. Száldobágyi Csaba
1971
Szob
5302
279. Szatmári Adrienn
1980
Pécs
5316
280. Szatmáriné Szécsényi Anita
1984
Gödöllő
5021
281. Szegedi Géza
1969
Esztergom
5049
282. Szegletesné Kupi Viktória
1978
Letkés
5236
283. Székely Bence
2001
Kamenín
5120
284. Szeker Erwin
1972
Sturovo
5226
285. Szele Zoltán
1977
Tát
5290
286. Szén Máté
2001
Esztergom
5008
287. Szendrő Dániel
1973
Esztergom
5088
288. Szép Annamária
1966
Párkány
5275
289. Szeredi Norbert
1982
Veresegyház
5144
290. Szolnyik Csaba
1984
Esztergom
5052
291. Szőrös Zoltán
1988
Homokbödöge
5289
292. Tácsik Zsolt
1996
Muzsla
5056
293. Takács Péter
1990
Délegyháza
5070
294. Dr Telegdi Dávid
1989
Tokodaltáró
5178
295. Tillich István
1980
Dorog
5048
296. Toókos Aba
1987
Kesztölc
5327
297. Török Tímea
1982
Nyergesújfalu
5063
298. Török Viktória
1994
Zlatná na Ostrove
5097
299. Tóth Béla
1977
Marcelová
5098
300. Tóth Eugen
1970
Naszvad
5050
301. Tóth István
1960
Budakeszi
5213
302. Tóth Katalin
1971
Dorog
5004
303. Tóth Krisztina
1976
Esztergom
5130
304. Tóth Sándor
1968
Esztergom
5306
305. Toth Tibor
1962
Nesvady
5253
306. Tóth-Pócsföldi Katalin
1980
Esztergom
5261
307. Dr Tóthová Andrea
1973
Štúrovo
5047
308. Tothova Katarina
1994
Nesvady
5255
309. Tőzsérné Závodi Veronika
1988
Tokodaltáró
5127
310. Trexler Zita
1985
Szomor
5291
311. Tüske Zsolt
1969
Esztergom
5139
312. Ujlaki Alexandra
1995
Dorog
5177
313. Ujvári Richard
1997
Nána
5211
314. Uliczki Anna
1973
Esztergom
5225
315. Urbán Ernő
1973
BUDAPEST
5336
316. Urbanics Magdolna Rita
1984
Sárisáp
5273
317. Vajgelné Lóki Henriett
1984
Esztergom
5301
318. Varga Csaba
1975
Esztergom
5244
319. Varga Ervin Mihály
1955
Budapest
5020
320. Varga Krisztián
1979
Esztergom
5186
321. Varga Marcell
1984
Esztergom
5260
322. Varga Péter
1994
Esztergom
5105
323. Varga Szabolcs
2003
Dorog
5082
324. Varga Tamás Ervin
1986
Dömös
5019
325. Varga Violetta Krisztina
1975
Nyergesújfalu
5297
326. Vargáné Borosházi Barbara
1981
Esztergom
5187
327. Vas Tamás
1974
Esztergom
5102
328. Vaspál Andrea
1981
Érd
5071
329. Vaspál Gergely
1980
Érd
5072
330. Végh Ádám
1996
Párkány
5218
331. Véghová Emília
1974
Želiezovce
5007
332. Veres Attila
1974
Dorog
5234
333. Vevurková Gabriela
1971
Štúrovo
5147
334. Vevurková Klára
1992
Štúrovo
5146
335. Vigh Zoltán
1973
Sturovo
5247
336. Viszolai István
1981
Esztergom
5077
337. Vodicska Ferenc
1976
Esztergom
5084
338. Walczer Patrik Zsolt
1992
Kesztölc
5282
339. Wieszt Bonifác
1997
Kesztölc
5093
340. Ziaja Balázs
1996
Pilisszántó
5298
341. Zöldi Gábor
1969
Esztergom
5238

4km gyaloglás

Név
Születési év
Város
Rajtszám
1. Andersik-Schleer Barbara
1985
Dág
9034
2. Balázs Tamás Ferenc
1979
Esztergom
9028
3. Balázs-Budai Cintia
1991
Esztergom
9027
4. Barnová Ildikó
1992
Štúrovo
9010
5. Bíró Zoltán
1980
Esztergom
9091
6. Bíróné Szikszai Mària
1986
Esztergom
9009
7. Bitter Anikó
1988
Štúrovo
9012
8. Bitter Bence
2015
Štúrovo
9013
9. Bóna József
1964
Budapest
9002
10. Bugyík Attila
1975
Štúrovo
9011
11. Cseresnyés Dániel
2016
Esztergom
9022
12. Csiszár Sára Anna
1963
Héreg
9004
13. Csizmár Dénes
2004
Dág
9067
14. Csizmár István
1972
Dág
9066
15. Csizmár Tamás
2001
Dág
9068
16. Friedrich György
1978
Úny
9035
17. Friedrichné Babics Adrienn
1987
Úny
9036
18. Galba Gréta
2015
Tát
9064
19. Galba-Vajda Orsolya
1984
Tát
9065
20. Gonda Fruzsina
2011
Szigetszentmiklós
9071
21. Gonda József
1983
Szigetszentmiklós
9069
22. Gonda - Tari Magdolna
1979
Szigetszentmiklós
9070
23. Gubán Gergő
2009
Kesztölc
9023
24. Harcsa Bea
1974
Esztergom
9075
25. Hart Brigi
1983
Kesztölc
9060
26. Hart Odett
2016
Kesztölc
9095
27. Hart Olimpia
2013
Kesztölc
9059
28. Havasi Ferenc
1982
Esztergom
9025
29. Helyes Árpád
1962
Pécs
9088
30. Herczegné Takács Katalin
1977
Komárom-Esztergom, Esztergom
9090
31. Horváth Karol
1967
Šrobárová
9015
32. Iváncsics Anna
2012
Esztergom
9081
33. Jakab Kinga
1968
2500, Esztergom
9003
34. Kabók Éva
1957
Kőhídgyarmat
9037
35. Kiss Ágoston
2001
Piliscsaba
9062
36. Korompai Ágnes
1984
Esztergom
9055
37. Korompai Gábor
1956
Esztergom
9052
38. Korompai Gábor
1984
Esztergom
9076
39. Korompai Gáborné
1961
Esztergom
9051
40. Korompai István
1986
Esztergom
9050
41. Korompai Liza Mia
2016
Esztergom
9053
42. Korompai Marcell
2016
Esztergom
9054
43. Korponai Renáta
1971
Esztergom
9006
44. Kovács Péter
1984
Esztergom
9031
45. Kovács-Tóth Csilla
1981
Esztergom
9072
46. Kovácsné Tamás Veronika
1984
Esztergom
9032
47. Láng Róbert
1977
Esztergom
9029
48. Lángné Batka Gabriella
1986
Esztergom
9030
49. Lászlóvszki Attila
1972
Esztergom
9086
50. Lászlóvszki Mira
2014
Esztergom
9082
51. Móroczné Tóth Katalin
1966
Esztergom
9039
52. Morvai Viktória
1993
Esztergom
9024
53. Nádasi Zoltán
1981
Esztergom
9017
54. Nádasi-Malinka Krisztina
1979
Esztergom
9018
55. Nádor Adrienn
1984
Budaörs
9049
56. Nádor Anna
2008
Budaörs
9047
57. Nádor Péter
1973
Budaörs
9046
58. Nádor Szofi
2010
Budaörs
9048
59. Nádorné Morvay Mária
1950
Pilismarót
9058
60. Noszkay Loretta
1987
Esztergom
9093
61. Nyerges Boglárka
1986
Dorog
9089
62. Nyulász Izolda
1971
Dág
9033
63. Pap Andrea
1971
Esztergom
9026
64. Pásztor Péter
1983
Šahy
9041
65. Pavlusíková Kristína
1982
Šrobárová
9014
66. Pavlusíková Zara
2012
Šrobárová
9016
67. Pintér Violetta
1986
Nagysáp
9057
68. Pomozi Annamária
1981
Párkány
9080
69. Pomozi Donát
2014
Párkány
9079
70. Pomozi Johanna
2016
Párkány
9078
71. Pomozi Zoltán
1970
Párkány
9077
72. Rigler Andrea
1978
Esztergom
9092
73. Szabó Ágnes
1970
Budapest
9001
74. Szabó Ágnes
1970
Esztergom
9005
75. Szepesi Éva
1974
Pilismarót
9044
76. Szikszai Melinda
1981
Esztergom
9007
77. Szikszainè Sipos Mària
1953
Esztergom
9008
78. Szinek Bence
2013
Kőhídgyarmat
9038
79. Szóda Ádám
2014
Esztergom
9061
80. Szóda-Kis Zsófia
1983
Esztergom
9056
81. Szűk Attila
1980
Tokod
9019
82. Szűkné Szilvia
1981
Tokod
9020
83. Terdik-Mondok Mónika
1976
Vámosmikola
9040
84. Török Ágota Rita
2002
Piliscsaba
9063
85. Török Mónika
1985
Esztergom
9021
86. Valkai Rita
1992
Hatvan
9042
87. Varga Andrea
1980
Esztergom
9045
88. Végh Ildikó
1972
Kamenný Most
9043
89. Viola Eszter
1981
Esztergom
9087
90. Viola Maja
2007
Esztergom
9085
91. Viola Regő
2014
Esztergom
9084
92. Viola Vendel
2015
Esztergom
9083
93. Walczer-Kovács Judit Tünde
1992
Kesztölc
9094
94. Zábráczky Alíz
2013
Esztergom
9074
95. Zábráczky Dominik
2009
Esztergom
9073

4km futás diák

Név
Születési év
Város
Rajtszám
1. Aranyos Adél
2009
Esztergom
2087
2. Árendásová Viktória
2008
Štúrovo
2049
3. Bagó Gabriel
2008
Ľubá
2062
4. Bagóová Maja
2012
Ľubá
2060
5. Bakos Vanessza
2000
Tokodaltáró
2003
6. Bakos Viktória
1997
Tokodaltáró
2002
7. Bánkuti Zalán
2015
Esztergom
2065
8. Bérczi Bendegúz
2006
Esztergom
2076
9. Chalupníková Lucia
2014
Nána
2045
10. Cseh Fanni
1998
Esztergom
2023
11. Csercsa-Kincses Máté
2015
Esztergom
2078
12. Csernák Noel
2012
Nyergesújfalu
2046
13. Cserni Zsófia
2002
Esztergom
2105
14. Czakó Benett
2016
Tokodaltáró
2029
15. Danyi Patrik
2009
Esztergom
2031
16. Devecz Zalán
2008
Esztergom
2034
17. Dominik Szabó
2004
Štúrovo
2104
18. Domokos András
2006
Esztergom
2106
19. Dorogi Lorand
1995
esztergom
2056
20. Fazekas Dominik
2015
Perbál
2014
21. Fehér Ákos
2008
Esztergom
2038
22. Friedrich Nikolett
2008
Úny
2044
23. Gajári Álmos Csanád
2009
Piliscsaba
2010
24. Gajári Csombor Olivér
2014
Piliscsaba
2013
25. Gajári Csongor Dávid
2011
Piliscsaba
2011
26. Gajári Emma Kornélia
2007
Piliscsaba
2009
27. Gajári Zsóka Sarolta
2012
Piliscsaba
2012
28. Gajári Zsombor Emil
2015
Piliscsaba
2015
29. Gubó Brúnó
2007
Esztergom
2057
30. Gyöngyös Adrienn
2002
Dorog
2067
31. Halász Tamás
1998
Esztergom
2001
32. Hegedűsová Isabel
2012
Štúrovo
2035
33. Holop Hanna Dorka
2011
Esztergom
2107
34. Holyba Tamás
2004
Leányvár
2116
35. Horváth Benedek
2005
Tát
2103
36. Jablonicky Tomas
2013
Nána
2005
37. Jakus Ferenc
2009
Esztergom
2102
38. Jámbor Tamás
1998
Nyergesújfalu
2059
39. Janositz Anna Katharina
2012
Esztergom
2064
40. Juhász Attia
2005
Komárno
2025
41. Juhász Balázs
2004
Komárno
2026
42. Kántor Benett
2015
Esztergom
2099
43. Kelenföldi Dávid
2008
Tokod
2115
44. Kiľárová Sofia
2008
Štúrovo
2048
45. Kissik Márton
2006
Esztergom
2079
46. Koós Barnabás
2012
Esztergom
2053
47. Körösi Kata
2011
Esztergom
2069
48. Kostrnova Mia
2009
Sturovo
2008
49. Kosztolányi Kitti
2002
Esztergom
2036
50. Kovács Ádám
2016
Esztergom
2054
51. Kovács Balázs
2015
Esztergom
2043
52. Kovácsová Mia
2011
Štúrovo
2061
53. Krizán Márk
2012
Párkány
2004
54. Ledzényi Lea
2001
Esztergom, Hungary
2037
55. Lendvai Levente
2011
Lábatlan
2094
56. Lukácsi Hanna
2011
Esztergom
2097
57. Lukácsi Hanna
2011
Esztergom
2095
58. Macalák Filip
2009
Sturovo
2040
59. Macalák Lukáš
2011
Sturovo
2041
60. Madarász András
2004
Esztergom
2093
61. Magyarics Csabi
2009
Velky Meder
2110
62. Mészáros Nóra
2010
Kamenný Most
2068
63. Mikesy Mária
2002
Esztergom
2018
64. Mucsi Dóra
2005
Szeged
2092
65. Nádudvari Sára
2009
Esztergom
2020
66. Nemes Laura Lilla
2016
Esztergom
2058
67. Németh Mátyás
2011
Štúrovo, Nové Zámky, Nitriansky kraj
2019
68. Németh Nóra
2013
Tát
2028
69. Németh Zsófi
2011
Tát
2027
70. Németi Dóra
2006
Csolnok
2055
71. Novák Tia Jázmin
2010
Nána
2091
72. Ocisnik Dominik
2006
Esztergom
2063
73. Ollé Dávid Bálint
2011
Esztergom
2070
74. Páldi Zsolt
2007
Dorog
2006
75. Pálinkási Hunor
2007
Dömös
2051
76. Pender Benedek
2011
Esztergom
2096
77. Pender Benedek
2011
Esztergom
2098
78. Penyigei-Manczur Csongor
2011
Esztergom
2113
79. Penyigei-Manczur Réka
2013
Esztergom
2114
80. Pörsök Mihály
2009
Esztergom-Kertváros
2042
81. Pothorszki Bálint
2014
Esztergom
2083
82. Putz Tamás
2001
Esztergom
2075
83. Radovics Mihály
2008
Tokod
2081
84. Rottár Réka Anna
2011
Esztergom
2071
85. Sáfián Patrik
2009
Tokodaltáró
2022
86. Simon István
1998
Páty
2082
87. Süveges Kristóf
2011
Esztergom
2077
88. Szabó Július
2013
Sturovo
2033
89. Szabó Lilien
2013
Štúrovo
2021
90. Szabó Patrik
2000
Esztergom
2080
91. Szalai Panni
2006
Esztergom
2066
92. Száldobágyi Gellért
2011
Szob
2086
93. Szalma Örs
2010
Esztergom
2109
94. Szalma Örs Balázs
2010
Esztergom
2108
95. Szederkényi Emese
2015
Esztergom
2084
96. Szekeres Gergely
2011
Esztergom
2072
97. Szentgyörgyi Flóra
1991
Dág
2007
98. Szinyei Nóra
2008
Esztergom
2111
99. Szinyei Réka
2009
Esztergom
2112
100. Szojak Sebastian
2011
Štúrovo
2052
101. Szőke Henrietta
2000
Esztergom
2101
102. Szőke Sára
2004
Esztergom
2100
103. Terdik László
2010
Vámosmikola
2047
104. Tóth Fanni
2001
Esztergom
2090
105. Tóth Natália
2012
Esztergom
2088
106. Tóth Sándor Ákos
2008
Esztergom
2089
107. Tóth Tímea
2011
Esztergom
2073
108. Vajgel Adél
2015
Esztergom
2085
109. Varga Mátyás Krisztián
2016
Esztergom
2039
110. Vargova Michaela
2011
Štúrovo
2030
111. Vaspál Eszter
2010
Érd
2017
112. Vaspál Máté
2015
Érd
2016
113. Velenová Maxima
2005
Štúrovo
2050
114. Vörös Nikolett
2010
Štúrovo
2074
115. Wágner Laura
2011
Balony
2024
116. Wölfinger Anna
2004
Budapest
2032
esztergomifutomuvek[a]gmail.com
Honlap: webtoday
Az oldal sütiket használ. Az oldal harmadik féltől származó szoftvereket is használ