Teliholdfutam

Teliholdfutam
Nyár éjszakai futóversenyünk a hűs Duna partján...

4 km

Név
Születési év
Város
Rajtszám
1. Aggot Dávid
1978
Esztergom
4006
2. Aggotné Kovács Ildikó
1979
Esztergom
4005
3. Bagi Bence
1994
Esztergom
4019
4. Bali Zsolt
1997
Tatabánya
4092
5. Benková Viktória
1996
Muzsla
4016
6. Berecz Viktória
1971
Szügy
4069
7. Blaskó Angelika
1969
Štúrovo
4040
8. Blaskó Gergő
1993
Tát
4080
9. Blaskó Melitta
1988
Štúrovo
4039
10. id. Bogdányi Ladislav
1964
Chľaba
4097
11. Bükkös Attila
1992
Pilisvörösvár
4120
12. Császár Éva
1978
Zalaegerszeg
4104
13. Csipak Matyas
2000
Štúrovo
4108
14. Czinkné Darázs Katalin
1992
Pilisszentkereszt
4110
15. Deák Mónika
1975
Nyergesújfalu
4076
16. Dunai László
1970
Esztergom
4121
17. Fábián Bernadett
1973
Dunakeszi
4055
18. Fenyvesi Márton
2011
Szügy
4117
19. Gajári Álmos
2009
Piliscsaba
4028
20. Gajári Csombor Olivér
2011
Piliscsaba
4031
21. Gajári Csongor
2011
Piliscsaba
4030
22. Gajári Dávid
1981
Piliscsaba
4027
23. Gajári Emma
2007
Piliscsaba
4029
24. Giegler Bernadett
1979
Pilisvörösvár
4075
25. Gőbel Zita
1982
Budapest
4058
26. Góra Zoltán
1986
Kamenica nad Hronom
4095
27. Gutrai Andrea
1984
Zselíz
4071
28. Gutrai Christian
2015
Zselíz
4072
29. György Sára
2007
Komárom
4103
30. Györgyné Hörömpöli Erika
1981
Komárom
4101
31. Gyulai Zsuzsanna
1984
Kesztölc
4081
32. Hajdu Csenge
2009
Dorog
4038
33. Hajdu Tibor
1983
Dorog
4037
34. Hajduné Nagy Anna
1978
Dorog
4059
35. Halász Emese
1983
Esztergom
4048
36. Harcosfalvi László
1975
Annavölgy
4043
37. Haselmayer Edit
1984
Nyergesújfalu
4020
38. Hegedűs Kálmán
1989
Kamenný Most
4118
39. Herendi Bernadett
1982
Tatabánya
4077
40. Horváth Ágota
1972
Tokod
4122
41. Horváth Tamara
1993
Bicske
4013
42. Horvàth-Szeder Zsófia
1989
Csolnok
4026
43. Jakab Tünde
1987
Pilisszántó
4111
44. Jámbor Tamás
1998
Nyergesújfalu
4011
45. Jantos Anita
1986
Csolnok
4012
46. Jaroslav Čvirik
1997
Párkány
4050
47. Juhos László
1971
Szob
4128
48. Juhos Renáta
1981
Szob
4112
49. Kabók Zsuzsanna
1979
Kőhídgyarmat
4113
50. Kaptásné Pokornyik Tímea
1977
Mogyorósbánya
4099
51. Kasza-Szép Éva
1984
Tát
4102
52. Kiss Attila
1980
Esztergom
4063
53. Kiss Gábor
1966
Szigetszentmiklós
4129
54. Kiss-Lindscheidt Aida
2010
Esztergom
4064
55. Kiss-Szegedi Réka
1980
Dunakeszi
4056
56. Kocsik Edina
1996
Gyomaendrőd
4057
57. Kotra Klaudia
1982
Kőhídgyarmat
4114
58. Kovács Dorina
1997
Budapest
4021
59. Kovács Tamás
1993
Csolnook
4060
60. Kurinyecz Mária
1976
Tát
4062
61. Lehrreich Nikoletta Fanni
1998
Környe
4093
62. Madari Ágnes
1975
Esztergom
4049
63. Magyar Zoltán
1986
Esztergom
4047
64. Markó Irén
1971
Esztergom
4089
65. Mátéka Gergő
1998
Veresegyház
4044
66. Máthéné Szigeti Zsuzsa
1976
Debrecen
4003
67. Matolcsiné Vereckei Réka
1991
Esztergom
4088
68. Matuláné Juhász Erika
1978
Bicske
4109
69. Merészné Mészáros Ilona
1968
Tát
4061
70. Mézes Botond Csegő
2007
Zalaegerszeg
4105
71. Mézes Emese Csenge
2011
Zalaegerszeg
4106
72. Mézes Hunor Keve
2013
Zalaegerszeg
4107
73. Molnár Ibolya
1988
Tokodaltáró
4123
74. Monostori Éva
1979
Esztergom
4036
75. Monostori Zsófia
2013
Esztergom
4083
76. Monostori Zsolt
2011
Esztergom
4082
77. Monostori Zsolt
1974
Esztergom
4084
78. Nagy Andrea
1973
Nyergesújfalu
4124
79. Nagy Fanni
1996
Esztergom
4018
80. Nagy Gábor
1974
Tahitótfalu
4090
81. Nagy Panna
2011
Tahitótfalu
4091
82. Németh Brigitta
1978
Esztergom
4008
83. Pálok Barbara
1987
Pilisvörösvár
4125
84. Papanecz Gyöngyi
1991
Annavölgy
4126
85. Papp Zsuzsanna
1968
Budapest
4074
86. Parákné Németh Krisztina
1976
Esztergom
4051
87. Pászty Dániel
2008
Dunabogdány
4046
88. Pászty György
1976
Dunabogdány
4045
89. Pathó Katalin
1989
Párkány (Štúrovo)
4042
90. Petrovics- Major Orsolya
1977
Esztergom
4115
91. Pilisi Csenge
2011
Piliscsaba
4032
92. Pokornyik Melinda
1979
Mogyorósbánya
4098
93. Pongrácz-Németh Krisztina
1974
Esztergom
4116
94. Pongráczné Oláh Judit
1981
Esztergom
4041
95. Pozsonyi Kinga
1980
Dorog
4078
96. Rauch Bence
1996
Esztergom
4007
97. Rubesch Bea
1970
Budapest, XXIII. kerület
4002
98. Sárkány Orsolya
1979
Esztergom
4087
99. Stróbl Csaba
1982
Esztergom
4004
100. Szabò Csilla
1988
Tatabànya
4127
101. Szabóová Judita
1975
Stúrovo
4024
102. Szalkai Lászlóné
1983
Kecskemét
4009
103. Szóda Ákos
1989
Pilisvörösvár
4100
104. Sztán-Kovács Barnabás
1996
Budapest
4025
105. Teszár Eszter
1987
Nyergesújfalu
4096
106. Török Tímea
1982
Nyergesújfalu
4017
107. Tóth Ádám
1992
Komárno
4022
108. Tóth Tamara
2006
Štúrovo
4023
109. Váli-Budai Szilvia
1978
Esztergom
4070
110. Varga Gertrúd
1996
Budapest
4015
111. Varga Péter
1994
Esztergom
4073
112. Végh Borbála
1984
Tata
4094
113. Vida Barbara
1999
Tatabánya
4010
114. Vodicska Dóra
2013
Esztergom
4065
115. Vodicska Ferenc
1976
Esztergom
4066
116. Vodicska Kornél
2005
Esztergom
4067
117. Zadunajszki Andrea
1979
Esztergom
4053
118. Zadunajszki Liza
2013
Esztergom
4054
119. Zakar Viktor
1997
Budakalász
4001
120. Zéman Barnabás
2007
Esztergom
4033
121. Zéman Benedek
2011
Esztergom
4035
122. Zéman Vilmos
2009
Esztergom
4052
123. Zémanné Szabó Viktória
1984
Esztergom
4034
124. Zsófia Bertók
2005
Kamenin
4079

10 km

Név
Születési év
Város
Rajtszám
1. Ailer József
1966
Győr
10073
2. André Vivien
1984
Budapest
10058
3. Andruskó József
1974
Budapest
10001
4. Balázs Diána
1993
Esztergom
10013
5. Baráth-Móder Ignác
1974
Tatabánya
10008
6. Barta Józsefné
1969
Dorog
10075
7. Barti Bianka
2001
Verőce
10118
8. Bc.Kuruc Michal
1987
Štúrovo
10076
9. Beszedics-Környei Andi
1984
Tata
10005
10. Bihi Zoltán
1993
Budapest
10094
11. Blaskó János
1997
Štúrovo
10029
12. Blaskó János
1967
Štúrovo
10030
13. Bulfán Miklós
1985
Esztergom
10104
14. Bulfán-Nagy Lotti
1989
Esztergom
10106
15. Csipak Peter
1966
Štúrovo
10103
16. Csordás Tamás
1991
Dorog
10078
17. Égetőné Pintér Bernadett
1978
Pilismarót
10045
18. Elekes László
1982
Győr
10009
19. Érdy Márta
1999
Esztergom
10046
20. Faggyas László
1966
Vértesszőlős
10070
21. Fazekas Éva
1977
Tápiószecső
10061
22. Fehér Eszter
1988
Kesztölc
10060
23. Fehér János
1974
Oroszlány
10038
24. Fenyvesi András
2007
Szügy
10113
25. Fenyvesi Norbert
1974
Szügy
10112
26. Füle Norbert
1972
Bajót
10054
27. Gaszner Zsolt
1993
Tatabánya
10105
28. Görög Nikolett
1997
Budapest - XXIII. kerület
10095
29. Grőb Ákos
1979
Budapest
10111
30. Gutrai Krisztián
1985
Zselíz
10114
31. György András
1977
Komárom
10124
32. Halmagyi Zita
1977
Dunaharaszti
10050
33. Haselmayer Sándorné
1963
Nyergesújfalu
10021
34. Hegedüs Krisztián
1997
Tatabánya
10007
35. Hencz Béla
1975
Leányvár
10082
36. Hortobágyi Zsolt
1980
Esztergom
10031
37. Horváth Balázs
2000
Tata
10051
38. Horváth Henrik
1992
Esztergom
10014
39. Hummel Zoltán
1975
Sződ
10115
40. Jancsó Péter
1977
Budapest
10092
41. Jánszki Katalin
1983
Pilisszentkereszt
10119
42. Járosi Tamás
1973
Budapest
10048
43. Jónás Balázs
1978
Tatabánya
10079
44. Kelő Sára
1966
Budapest
10063
45. Kishigawa Michiomi
1981
Esztergom
10093
46. Kiss Gergő
1993
Szigetszentmiklós
10086
47. Kiss Richárd
1988
Dorog
10002
48. Koncz Csaba
1975
Dorog
10044
49. Kósáné Szabó Bernadett
1976
Dorog
10074
50. Kovács Gáspár
1981
Esztergom
10053
51. Kovács Szilvia
1970
Ecser
10022
52. Kozmér Bálint
1992
Alsószeli
10101
53. Kürtössy Ziman Judit
1983
Ipolydamásd
10109
54. Lakatos Anita
1975
Budapest
10047
55. Langmár Attila
1983
Tatabánya
10116
56. Mares Miro
1981
Štúrovo (Párkány)
10097
57. Marschalkó Gyula
1981
Budapest
10010
58. Mata Zoltán
1963
Budapest
10026
59. Matula László
1967
Bicske
10110
60. Mézes Tibor Sólyom
1974
Zalaegerszeg
10108
61. Molnár Gabriella
1971
Piliscsaba
10077
62. Molnár Péter
1978
Nyergesújfalu
10006
63. Molnár Róbert
1960
Želiezovce
10081
64. Mosolygó Ivett
1993
Tata
10090
65. Nagy Gábor
1979
Budapest,
10091
66. Nagy Norbert
1973
Budapest, XXII.
10080
67. Nagy Zoltán Előd
1970
Budapest
10083
68. Németh Beatrix
1979
Fót
10042
69. Pál Gábor
1994
Dorog
10059
70. Papp Dominik
1995
Esztergom
10034
71. dr Pathó Krisztina
1994
Párkány
10017
72. Pathó Ingrid
1967
Párkány
10016
73. Pathó Péter
1967
Párkány
10015
74. Pilisi Ond
1987
Piliscsaba
10024
75. Plattmann Attila
1990
Dorog
10102
76. Pósa Tibor
1972
Esztergom
10012
77. Presztek Réka
1989
Budapest
10088
78. Pruzsinszki Krisztina
1977
Budapest
10028
79. Pulisch József
1976
Csévharaszt
10071
80. Pusztai Nikolas
1994
Párkány
10067
81. Rapp Alexandra
1988
Tatabánya
10117
82. Richter Ferenc
1938
Budapest
10062
83. Rostás Petra
1994
Esztergom
10018
84. Róth Dániel László
1986
Esztergom
10065
85. Rozsnyai Réka
1977
Páty
10099
86. Rubesch Gábor
1967
Bp.
10003
87. Sándor Erzsébet
1969
Esztergom
10043
88. Sárosi Attila
1965
Esztergom
10120
89. Sasaki Kazuki
1988
Budapest
10098
90. Sebők Kálmán
1997
Esztergom
10041
91. Skvarenina Dávid
1988
Dorog
10085
92. Solymosi István
1964
Kecskéd
10107
93. Solymosné Révész Renáta
1981
Budapest
10052
94. Steinhőfer Alexandra
1984
Annavölgy
10049
95. Szabó András
1968
BUDAKALÁSZ
10121
96. Szabó Attila
1969
Sturovo
10072
97. Szabó Lajos
1976
Páty
10100
98. Szabó - Balla Éva
1992
Pilisszentkereszt
10122
99. Szegedi Géza
1969
Esztergom
10019
100. Székely Árpád
1952
Pilismarót
10023
101. Székely Bence
2001
Kamenín
10068
102. Székely Krisztián
1997
Dorog
10089
103. Szekeres Kristóf
1981
Budapest XIV.
10087
104. Szendrő Dániel
1973
Esztergom
10011
105. Szeredi Norbert
1982
Veresegyház
10027
106. Takács Péter
1990
Esztergom
10020
107. Török Zsòfia
1986
Bény
10123
108. Tóth Csabi
1980
Esztergom
10025
109. Tóth Tamás
1988
Tatabánya
10040
110. Tóth Zoltán
1980
Tàt
10035
111. Dr Tóthová Andrea
1973
Štúrovo
10057
112. Tromposch György
1987
Tata
10004
113. Ugrik Bálint
1990
Kamenný Most
10064
114. Váczy-Hübschl Anna
1992
Esztergom
10056
115. Vas Tamás
1974
Esztergom
10036
116. Vigh Zoltán
1973
Sturovo
10066
117. Viszolai István
1981
Esztergom
10032
118. Viszolai Zita
1978
Esztergom
10033
119. Vöröskői Eszter
1992
Kesztölc
10055
120. Wengrin Ágnes
1969
Vértesszőlős
10069
121. Wieszt Bonifác
1997
Kesztölc
10096
122. Wölfinger Anna
2004
Budapest
10084
123. Zéman Attila
1970
Esztergom
10039
esztergomifutomuvek[a]gmail.com
Honlap: webtoday
Az oldal sütiket használ. Az oldal harmadik féltől származó szoftvereket is használ